Тематична обробна дошка з гравіюванням на рибну тематику
Пропонуємо до вашої уваги дерев'яну кухонну дошку для рибалки! Такий виріб буде практичним та відповідним подарунком для вашого друга або знайомого, зацікавленого рибалкою.
Перевага такого подарунка полягає в тому, що дошка зберігає свої властивості дуже тривалий час, а малюнок, який вигравірує лазер, не вицвіте і не зноситься протягом років.
За бажання, ми можемо нанести будь-який інший малюнок, якому ви надаєте перевагу.
Висока якість.
Матеріал – соснова дошка.
Лазерне гравіювання високої точності.
Товщина дошки – 15 мм.
Діаметр круглої дошки – 50 см
Розміри прямокутної дошки – 40х26 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Дерево |
| Діаметр | 500 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Коричневий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Жолобок по периметру робочої поверхні | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 220 ₴



